Srpen 2007

Jednou něco pozitivního

30. srpna 2007 v 21:27 | zubřík |  Vidět a zemřít
Jak se tak koukám, máme tady na blogu většinou akorát odkazy na stránky, kterým byste se měli zdaleka a obloukem vyhnout, v některých případech si na obranu postavit protiatomový kryt. Aby náš blog teda nebyl tak odporně jednostranný, nezáživný a neoriginální, nebo spíše aby byl méně jednostranný, nezáživný a neoriginální - a koukejte nám někdo napsat, že náš blog rozhodně není jednostranný, nezáživný a neoriginální , protože jestli se to tady neobjeví, tak si to napíšem sami a blog bude tím pádem ještě jednostrannější, nezáživnější a neoriginálnější - ale kde jsem to... Jo, když prostě vynecháme předchozí dlouhou větu: v článku najdete odkazy na věci, které mě nějakým způsobem zaujaly nebo pobavily, i když netvrdím, že to nebude na blití. Rozhodně ale doporučuju to projít, když už nic jiného, aspoň víte, že podruhý tam lízt nemáte. Tak si neuklikejte myš!

Nové logo

24. srpna 2007 v 14:26 | zubr |  Out of (order)
Tak máme nové logo (thanks editoru Gimp 2), má to pouze jednu drobnou vadu - trochu se nám po... no však víte co chci říct, prostě se nám pokazilo menu, takže dočasně zmizla rubrika Oblíbené stránky. Autor se tímto omlouvá a slibuje, že už si s tím víckrát hrát nebude. Menu dám do pořádku v nejbližší době, taky chystám pár novejch článků, mezi nimi i jedna horrorová povídka. Takže se těšte (případně si kupte projímadlo a papírový sáček, ať máte do čeho zvracet). A aby mně Plameňák neudělal něco ošklivého, tak tady máte jeden z těch odkazů: monysims 2 . Jinak užívejte poslední tejden prázdnin, brzo nám to skončí:(

Praktická příručka nasertivity aneb Diverzantem snadno a rychle

23. srpna 2007 v 13:53 | zubří |  Nou-hau
Na úvod několik slov uznávané autority:
Stůjte před radnicí a skandujte slovo "pudink", dokud nebudou splněny vaše požadavky.
Zablokujte dopravu pomocí stáda ovcí v obchodní čtvrti.
Telefonujte příslušníkům nejvyšších vrstev a zpívejte jim do telefonu "Bess, teď jsi žena má". (na české poměry se dá aplikovat jakákoli sprostonárodní píseň, ideální je například mírně upravená verze polky "Roste jetelíček")
Převlékněte se za policistu a začněte poskakovat.
Předstírejte, že jste artyčok, ale šťouchejte do kolemjdoucích.
úryvek z knihy Bez peří (Woody Allen), kapitola Stručný, leč šikovný návod k občanské neposlušnosti
A teď trochu vlastní invence... více v celém článku

Písně k ohni - část druhá

11. srpna 2007 v 11:55 | zubr |  Nou-hau
Pro zpěvu- a krákoráníchtivé spoluobčany jsou tady další tři "písně"...