Jednou něco pozitivního

30. srpna 2007 v 21:27 | zubřík |  Vidět a zemřít
Jak se tak koukám, máme tady na blogu většinou akorát odkazy na stránky, kterým byste se měli zdaleka a obloukem vyhnout, v některých případech si na obranu postavit protiatomový kryt. Aby náš blog teda nebyl tak odporně jednostranný, nezáživný a neoriginální, nebo spíše aby byl méně jednostranný, nezáživný a neoriginální - a koukejte nám někdo napsat, že náš blog rozhodně není jednostranný, nezáživný a neoriginální , protože jestli se to tady neobjeví, tak si to napíšem sami a blog bude tím pádem ještě jednostrannější, nezáživnější a neoriginálnější - ale kde jsem to... Jo, když prostě vynecháme předchozí dlouhou větu: v článku najdete odkazy na věci, které mě nějakým způsobem zaujaly nebo pobavily, i když netvrdím, že to nebude na blití. Rozhodně ale doporučuju to projít, když už nic jiného, aspoň víte, že podruhý tam lízt nemáte. Tak si neuklikejte myš!

Titulek: "Jiří Paroubek mlaská nad guláškem" mne opravdu zaujal, a když jsem viděla ty sexy fotky a přečetla si duchaplný text, bylo mi to jasné. To je on, mého srdce šampion! Ukázka českého bulváru k vidění tady.
A aby toho Jirky nebylo málo, našla jsem ho eště jednou. Sice mi nejde do hlavy, proč nezískal první místo, ale asi někdo někoho uplatil...no však to znáte. S některými nominacemi v článku sice nesouhlasím, ale Jirka je Jirka... Hitparáda politického slizu se nachází zde.
Dosti politiky, na scénu přichází kultura, a to přímo studentská tvorba. Videoparodie made by bývalí studenti našeho ústavu jsou hier und hier.
Pokud se chcete dozvědět něco (nejen) o výše parodovaném death metalu, jděte sem. Pozor! Britney tam nenajdete.
Na uklidnění nervů doporučuji toto. Islanďani prostě umí! No řekněte, není tenhle způsob stárnutí daleko lepší než hnít v domově důchodců nebo nekonečné skuhrání o tom, že "za našich mladejch let bejval svět jako květ"?
Ještě jednou na daleký sever... Jestlipak víte, jak vypadá finský Karel Gott? Tady se můžete kouknout na finskou skupinu Hanoi Rocks. Frontman (ten blonďák s péřovým boa) je prostě k sežrání... Finové mají prý Hanoi Rocks opravdu rádi, byť je jejich image poněkud svérázná...
A abyste neřekli, na závěr je tu opravdu něco na blití: David je prostě David!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 bizon bizon | 31. srpna 2007 v 13:38 | Reagovat

Jump in my car...jo to je pecka ze všech největší!! Na hitparádu politického slizu jsem včera klikla taky....stačilo mi jenom vidět fotečku slimáčka...blééé!!!

PS: No to video bylo rozhodně lepší metalový. To druhý bylo jetý už od začátku, ale jakmile tam začal kroutit prdelí Kuzma...to už potom nebylo snesitelný.

2 zubří zubří | 10. září 2007 v 21:08 | Reagovat

Já sem vás varovala!!! Tento blog rozhodně není odporně jednostranný, nezáživný a neoriginální...(díky bohu za zkratky Ctrl+C a Ctrl+V)

3 kristina kristina | E-mail | Web | 24. září 2007 v 14:14 | Reagovat

Mno ti dědoušci byli vážně dokonalí... :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama