Říjen 2007

Ranní choroby a jejich léčba

25. října 2007 v 17:59 Chlívek (externí autoři)
Ranní doba je pro většinu lidí, ani mne nevyjímaje, asi nejméně oblíbená část dne. Ráno je často spojováno s procesem buzení a všelijakých nepříjemných zvuků, které mají u lidské populace navodit pocit svěžesti. Tento jev následuje po nejkrásnějším časovém úseku dne - po spánku. Buzení je velmi nepříjemná a složitá činnost. Jsou s ní spojeny i další úkony, jako je například zatnout ruku v pěst, vytáhnout jí z pod peřiny a velmi pomalu a opatrně si promnou oči. Kdekdo si může myslet, že už má nad spánkem vyhráno, ale opak je pravdou. Toto byl, vážení, pouze začátek!

Malá změna

22. října 2007 v 16:18 | zubr |  Out of (order)
Dnes odpoledne okolo čtvrt na pět proběhla menší nekontrolovaná akce - betaverze stránky je tedy už odzkoušená. Doufám, že se nikdo moc nevyděsil. Těšte se!!!

Rubrika Chlívek hledá přispěvatele!

15. října 2007 v 15:00 | normálně nenormální zubr |  Out of (order)
Hledáme přispěvatele do rubriky externích autorů (Chlívek). Zatím je tam pouze jeden článek, takže by to chtělo trochu rozšířit... Pokud chcete zveřejnit vaše dílo, pište na mail fcukitblog@seznam.cz . Oceníme alespoň ukázku textu (případně obrázek, animaci atd.), jestli chcete, můžete připojit nějaké osobní údaje (např. přezdívka, zájmy, vaše www...). Jakoukoli snahu oceníme:)

Slovíčkaření č. 2

13. října 2007 v 20:11 | zubr (člen Tria Šavlička) |  Schrei!
Pro začátek hádanka: který výrobek má na obalu slogan "pevný a tradiční?"
Další část S.O.A.R.P.V.N.S. (slovníček objasňující a radikálně pozměňující význam některých slov - více viz Není slovo jako slovo)
album - náraz na hliníkovou stěnu
anoda - přitakání česky hovořícího občana před sovětskou hlídkou
pirát - bumbej s láskou
telefon - mládě krávy urozeného původu
langusty - záhumenek prezidenta Husáka
hadr - pacient vyjadřuje údiv nad příchodem lékaře
bigotní - označení elpíčka Karla Gotta s nahrávkami na obou stranách
katapult - nejedná se o českou hudební skupinu, nýbrž o popravčí špalek (mimo mísu:následky poslechu této hudby se prakticky rovnají položení hlavy na výše zmíněný předmět, ale hlavně že si mají děti kde hrát... )
manažer - povel Mojžíše na poušti
Karl von Bahnhoff - bezdomovec
Zbiroh - výzva k inzultaci funkcionáře ROH
A na závěr básnička: Pozor! Obsahuje sprosté slovo!
Sluníčko svítalo, ptáčkové zpívali
chudáček dědeček, sako mu posrali!
Sluníčko už nesvítí, přišel černý mrak,
dědeček teď na zahrádce pere si svůj frak.
P.S.:Řešení hádanky zní: toaletní papír Harmasan

Vykopávka SKUPINY

7. října 2007 v 15:54 | zubr |  Vykopávka
Přišel říjen, všichni jsou otrávený školou, podzimní deprese přicházejí, tak proč si na někom nevybít zlost? Ukažte, že v sobě máte trochu zdravé nasertivity, a vyberte si toho nejhoršího z nejhorších! Pro inteligenčně méně zdatné: návod jak hlasovat, popis ankety i další info naleznete ve článcích níže. Je tam nadpis Vykopávka!!!
P.S.:náš blog už navštívilo přes tisíc odvážlivců. Všem děkujem, a za odměnu připravujeme malé překvapení, které určitě pozmění celou tvář našeho díla, byť jen na 24 hodin. Počkáme si na nějaký symbolický počet návštěv, 666 jsme propásli, tak zvolíme třeba 1111 nebo 1234. Jiný pěkný číslo mě už nenapadá...