Prosinec 2007

No fuj

27. prosince 2007 v 13:03 | ZZ (znechucený zubr) |  Out of (order)
Tak pink_girl konkurzem neprošla...
Jen růžová to může být!

Lol

26. prosince 2007 v 22:12 | pink_girl |  Out of (order)
Achóóójky všichni!!!
Ci se vám představit. Sem nová pisatelka na tomhle blogííísku:-*......přibrali mě na zkoušku.....:)))tak doufám.....že se vám moje dílka budou lííííbit!!! Zatim sem trošinku změnila design.....aby se mi to líbilo:D..... Moc skušeností zatim nemám.....le myslim.....že brzo ze mě bude asik velká spisovatelka....lol....le už nemam mocinky času....du spinkat.....lol:DDD
muck.....MVMMMMR.....lol.......:-*

Vyhlášení Vykopávky 2007 a básnička jakožto bonus

21. prosince 2007 v 20:31 | zubr |  Vykopávka
Předem svého příspěvku poslušně hlásím, že občasní návštěvníci našeho blogu jsou pěkný másla. Ačkoliv vás sem chodí čím dál víc, do ankety Vykopávka hlasovalo postupem času čím dál míň lidí... No a zadem mého příspěvku tady máme výsledky:
Kategorie ZPĚVÁK
Karel Gott ... 10 hlasů
Honzík Nedvědů ... 3 hlasy
Míša David (čti dejvid) ... 5 hlasů
Kategorie ZPĚVAČKA
Helenka Vondráčková ... 4 hlasy
Hanička Zagorová ... 7 hlasů
Dádinka Patrasová ... 6 hlasů
Kategorie SKUPINA
Moravanka ... 2 hlasy
Olympic ... 3 hlasy
Eva a Vašek ... 4 hlasy
Kategorie SONG
Bílá orchidej ... 4 hlasy
Pijeme kolu ... 2 hlasy
Trezor ... 1 hlas
Takže uspěli tito umělci: Karel Gott, Hančí Zagorová a Eva s Vaškem dokonce dvakrát, přičemž absolutním vítězem, co se počtu hlasů týče, stal - jak jinak - božský Kája.
Všem oceněným i neoceněným, jakož i vám, másla, přeju pěkný Vánoce a šťastný nový rok!
Na závěr velmi, velmi, ale opravdu sprostá básnička, ukradená před dvěma lety z fóra o Harry Potterovi:
Když vosk ti kule zalije,
když se ti jehličí do řiti zaryje,
když se ti nažaludu houpá zvonek,
právě jsi ošukal vánoční stromek.

Teplouš Kiki

2. prosince 2007 v 18:18 | kolektiv autorů |  Chlívek (externí autoři)
Po dlouhé, ale opravdu dlouhé době jsme sem něco přidali. Stydím se, veškerá odpovědnost padá na mou hlavu, leč čas od času vezmou si múzy neplacenou dovolenou či stávkují (jako pozítří učitelé), a tak člověk zkouší, paří a učí se, a na publicistickou, literární a vůbec osvětovou činnost mu nezbývá čas ani energie. Ale dost keců, nyní k tématu. Možná někteří z té hrstky, co sem čas od času zabrousí, navštívili tak před třemi, čtyřmi lety stránky s adresou teplouskiki.bloguje.cz. Odkaz do prohlížeče nezadávejte, už je delší dobu nefunkční. Celý blog tenkrát vzniknul proto, že jsme všichni v té době četli Remarqueovy Tři kamarády, a nejoblíbenější postavou se stal teplouš Kiki se svými růžovými ponožkami... Hlavním tématem byl Kikiho deníček, kde Kiki popisoval své zážitky s okolním světem a přítelem Twiggim (původně Rigim). Ohlasy byly různé, někteří nám nadávali, že si z toho děláme srandu, jiným se to líbilo. Celý projekt nebyl nijak "anti-laděný" a nepřátelský, naopak si myslíme, že každý může mít orientaci, jakou chce a nikdo mu do toho nemá co mluvit. Teplouš Kiki je fiktivní postava, ve které se vlastnosti obecně připisované homosexuálům "vyhrotily", ale v žádném případě si nemyslíme, že to je prototyp člena čtyřprocentní menšiny. Pro ukázku znovunalezená první kapitola: