Leden 2008

Abyste si nemysleli...

14. ledna 2008 v 20:48 | zubr |  Out of (order)
...tak se neflákáme. Škola, milostné avantýry, sex, drogy ani rock´n´roll nás neodradí od (bohu)(libé) - nehodící se škrtněte - osvětové činnosti. To, že tady za posledních 14 dní nic nepřibylo, je pouze následkem toho, že máme spoustu jiné práce. Články vznikají dále, ale na jiném blogu a v poněkud jiné podobě. Jde zkrátka o takový malý sociologický průzkum. Na Fcukita jsme nezanevřeli, pouze momentálně pracujeme na jednom z projektů, jejichž výsledky tady pak vystavíme a náležitě rozebereme.
Uff...tak jsem se vyplkala a dušička má pokoj;) nezbývá než uzavřít jedním univerzálním slovem - LOL

Ehm... je přece nový rok!

1. ledna 2008 v 16:09 | zubří |  Schrei!
Co mi zbývá jiného, než vám všem do nového roku trapně popřát zase hodně štěstí, lásky, peněz, zdraví, úspěchů atd. atd. atd.. Taky se dávají předsevzetí, tak já si jedno dám: pokusím se sepsat, naťukat do počítače a posléze sem propašovat aspoň jedno rádobykvalitní dílko za měsíc, což při momentální funkčnosti blog.cz není zrovna snadná záležitost. A jsem zvědavá, jak dlouho mi to předsevzetí vydrží.
Doufám, že jste přežili ve zdraví Silvestra, že vám nikdo nic neutrhl (ať už rachejtle ruku, nebo maminka hlavu za příchod domů v podnapilém stavu) a že následky včerejší alkoholové noci nebudou trvat dlouho...
Zdraví zubr (i za plameňáka, bizona a tele)