Budeme drsnější... Lol

29. března 2008 v 14:57 | plameňák |  Plameňákov
21. 1 08 ze serveru novinky.cz
Taky vám to přijde utažené za vlasy? Nebo jste se dokonce zasmáli? Ano? Je to absurdní jako kdysi Barbora Škrlová;-)?
Každý takovýto samostatný novinový titulek ve vás jistě vzbudí přesné opačné emoce. Budete pohoršení, šokování, bude vám líto obětí, začnete se bát o životy svých blízkých nebo alespoň o ten svůj. Jenže v takovém množství záplavy informací o tom, kdo zase kde zemřel, kolik dětí uhořelo v Keni a koho, kde zase utýrali, vás tyto články nechají v klidu. Prostě to vypustíte. Vražda, vražda, znásilnění, válka a bla bla bla… Mámo! Už nám zase zdražili elektriku!!! Ty parchanti!!!! No asi tak, že..?
Naprosto nesouvisle jsem dočetla knihu z povinné školní četby Quo Vadis. Nebudu tu nyní filosofovat o záměru a vysoké myšlence Sienkewicze, nýbrž napíšu o tom, co mi asi nejsilněji utkvělo v mé drahé hlavince. Popíšu to podle popisu jednoho mého spolužáka aplikovaného na Řím. "Řím byl tak naprosto chytrej, až byl naprosto blbej." Záliba v dívání se na umírání, hledání co nejrafinovanějších smrtí. Opěvování krásy v roztrhaných lidských končetinách… Zkrátka, brutalita a sado-maso byly v módě. Nepřijde vám, že se móda točí v kruzích? (Co jiného jsou neskutečně trapné reality show a videa na netu z pitev (to jsem taky měla čest shlédnout, a po druhé bych to již opravdu vidět nemusela.)
A krátká poznámečka na závěr. Včera večer 20/1/08 jsem viděla reportáž na tv Nova o budoucí výrobě lidských orgánů, kde bylo taktně připomenuto, že až budete potřebovat nutně nové srdce nebo játra, protože máte cirhózu "jako prase" (jej, že by moje budoucnost?) Budete se ji muset zaplatit sami. Tady se vrátím ke starému Římu. Ovšem, že pokud jste měli kapsy plné peněz, jste se na umírání chodili dívat, horší to bylo, když vám chechtáky došly:-D
Jinak hodlám dál pokračovat v činnosti - milostné avantýry, sex, drogy a rock´n´roll.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 zubr zubr | Web | 29. března 2008 v 17:39 | Reagovat

a pak se div že budeš mít cirhózu... a nezapomeň svoji pitvu natočit na video!

2 Cecile Cecile | Web | 30. března 2008 v 13:57 | Reagovat

Zajímavé titulky :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama