Červenec 2008

Soutěž. My a soutěž?!

11. července 2008 v 19:16 | zubr |  Out of (order)
Včera mi hráblo, tož jsem náš blog přihlásila do soutěže. Tak plo nás pls hlásněte (*výraz naprostého znechucení*, *hledám kyblík*, *je mi špatně už i ze sebe sama, to je hodně zlý*). Kdyby se vám náhodou chtělo kliknout, tak tady a pak dejte hlasovat. Díky!
BLOGlist

Schlaflied - libo ukolébavku?

10. července 2008 v 12:47 | zubr |  Vidět a zemřít
Stal se ze mě překladatel - poeta. Pravda, motivace byla tentokrát hodně silná, ale přeci jen se musím pochválit. Když to za mě nikdo jinej neudělá... Taky by vás neubylo, kdybyste občas napsali komentář!
Představte si, že jste čtyř- až pětileté dítě německé národnosti a maminka vám tohle zpívá před spaním. Co se asi dělo večer doma u malého Adolfa?

Slovíčkaření no. 3

7. července 2008 v 20:16 | zubr |  Schrei!
Po dlouhých...eh...(vydržte, musím najít kalkulačku)...mám to! devíti měsících přibyla další část S.O.A.R.P.V.N.S. (slovníčku objasňujícího a radikálně pozměňujícího význam některých slov). Sláva, nazdar, třikrát hurá!!! Kdyby jsme tenkrát se Slovníčkem počali nějakej projekt, tak už mohlo bejt dneska hotovo;) Starší části ke shlédnutí tady a tady.
avitaminosa - zbavení života pomocí miny
deprimovat - zbavit hodinek zn. Prim
exkomunikace - nedobrovolné opuštění vozovky, většinou směrem příkop
magie - přivezli polévkové koření
pacifik - amputace horní končetiny
pakostnice - poslední slova Mistra Jana Husa (nepočítáme-li "ááá ku*va to pálí!")
puding - inženýrský instinkt
voliéra - současnost
klasifikace - soulož v obilném lánu
A to by bylo pro dnešek všechno, děti, trapný zbytek zase někdy příště. Večerníček už byl, leč nevadí, od dvaadvaceti hodin běží erotické filmy s hvězdičkou, po půlnoci dokonce se dvěma. Dobrou noc!

Chachachachá!

1. července 2008 v 17:51 | zubr |  všední žvásty
Já vám říkala, že se k tomu prvnímu m/Máji (škola skončila, kdo by se stresoval s pravopisem) ještě vrátím!
Tady si to přečtěte. Ok, ok, dělám si srandu, určitě máme všichni do školy spoustu jiné povinné četby (jen tak mimochodem, babrám se v Kreutzerově sonátě od Tolstého a že by mě to nějak moc bavilo...), mě se jenom líbí, že se to rýmuje i v angličtině. Někdo si s tím prostě dal práci. A jestli se vám angličtina nelíbí, tak si to dejte v češtině. Kdo to přečte, je machr.
Chachachachá! Jsem machr!
Jo a samozřejmě, přeji všem nádherné prázdniny plné zážitků, pařeb, alkoholu, jahodového džusu (myslím i na abstinenty), sluníčka, vody a všeho možného, co si kdo může přát. Prostě si to užijte!