Prosinec 2008

Hehe...dalo by se tomu říkat bleskovka?

30. prosince 2008 v 11:47 | zubr |  Schrei!
Malá předsilvestrovská hádanka. Kdopak je asi toto? (málem tam zůstalo pouze tot, tedy po německu mrtvý, leč toto ještě tot není)

Nic? Tak dál, pod Celým článkem.

Novinky z (r)evolučního tábora

18. prosince 2008 v 19:11 | zubr |  všední žvásty
Tímto se omlouvám všem pravidelným, občasným i kliknu-jednou-a-nadosmrti-mi-to-stačí-sem-už-nikdy-víc návštěvníkům za to, že to tady žije tempem jednoho příspěvku za týden (a to v tom lepčím případě). Nestíhám, a když stíhám, tak nemám náladu, a když mám náladu, tak nemám inspiraci, a když mám inspiraci, tak nestíhám. Toč toč kolotoč...;)
Tak snad jenom novinky: Máme zkušebnu. Tedy pravděpodobně. Po Novým roce bysme měly začít hrát. Pravděpodobně. Zcela určitě to skončí jako v dubnu, takže nepravděpodobně:)
Jak už každý zjistil, nastává nám čas vánoční. Chce to překonat záchvaty paniky, přenést se přes skutečnost, že doma nehraje nic jinýho než koledy a těšit se na to, že jestli Ježíšek opravdu donese to, co má, bude zase co poslouchat. Ale stejně bych ty doplňsikaždýsám Vánoce zrušila...
Hádanka z matematického semináře: Jirka si jde s tatínkem do obchodu vybrat autíčko. Říká:" Chci autíčko s houkačkou a setrvačníkem a vyklápěčkou nebo plechové autíčko s houkačkou, ale nechci plechové autíčko bez vyklápěčky." Paní prodavačka na to říká:" Tak ty chceš plechové autíčko se setrvačníkem, houkačkou a vyklápěčkou? Takové nemáme." Tatínek tedy nakonec koupí plechové autíčko s vyklápěčkou a houkačkou. Otázka zní: 1) Je paní prodavačka úplně hloupá a neovládá základy výrokové logiky? 2)Koupil tatínek správné autíčko?
Řešení: 1) ano, je a neovládá 2) tatínek si to na poslední chvíli rozmyslel, vrazil Jirkovi pár facek a žádné autíčko mu nekoupil, když si ten parchant rozmazlenej tak vymejšlí.
Jirka, tatínek, hloupá paní prodavačka i já vám přejeme hezké Vánoce a tak dále, bla bla bla. Možná se tady do konce roku ještě objevím. A možná přijde i kouzelník...

A na závěr tradičně video. Tentokrát má oblíbená postava: tvrďák se zahnutým nosem a mastnými vlasy. Kdo jiný než Severus Snape?!


Nástin dnů příštích

11. prosince 2008 v 20:44 | zubr |  všední žvásty
Nezemřu já od práce,
nezahynu bídou,
nezalknu se v oprátce,
zajdu syfilidou.


Rozluštění záhady Gustavova ucha

2. prosince 2008 v 14:38 | zubr |  Schrei!
Kam že to zmizelo Gustavovo levé ucho?

Viníkem byl Gustav. Předchozího dne navštívil Gustava v jeho zahradním bazénku. Odvedl Gustavovu pozornost recitováním Kámasútry spojeným s praktickými ukázkami a ucho mu ukradl. Na tenisovém zápase Gustava proti Gustavovi se ale Gustav citově rozrušil, neboť se mu odstěhovala jeho oblíbená lžíce. Nasadil uchu vodítko a odešel domů malovat stěny na meruňkovo pod průhlednou záminkou, že musí nakrmit svou cvičenou užovku.