Březen 2009

Nejvtipnější metalová píseň tohoto týdne

17. března 2009 v 16:44 | zubr |  Vidět a zemřít
...aneb co přinesl Subscriber (CD, co mi hodní pánové a dámy v redakci přibalili někdy v lednu ke Sparku a já se k tomu dostala až tuhle neděli při mytí oken)

Tramtadadá! Hlavní cenu za pseudometalový vtip tohoto týdne vyhrává folk-metalová skupina Kivimetsän Druidi a jejich song Verivala.

Na koukání tam toho moc není, ale stačí prvních pár taktů a začnete se válet smíchy po zemi. Nebo taky ne. Není každej takovej šílenec jako já. Někdo má folkmetal dokonce rád... ale moc takovejch lidí neznám.

Další zásadní zprávou je, že Zubr má konečně po efsííčkách, to znamená, že už zase může normálně spát a vzbouzet se hrůzou jenom jednou týdně (to když se mu zdá o dni D, kdy přijdou výsledky). Nu což, do května času dost.

Tož se mějte famfárově! Jaro je tady!!!

Zubr má po Speakingu!!!

7. března 2009 v 21:10 | zubr |  všední žvásty
Ti z vás, kteří měli s touhle noční můrou něco do činění, už možná tuší, o čem je řeč. FCE (Fakticky Cvoklá Examination). Zubříček má po Speakingu (posledních čtrnáct dní to tady výjimečně nehnije kvůli lenosti autora, ale kvůli tomu, že se výše jmenovaná šprtá předložkové vazby), to znamená, že příští sobotu ho čeká Writing, Reading, Use of English a Listening. (Listen to your teacher...to nic, menší asociace se společenstvem popelníku.) Během posledního tejdne jsem zjistila, že jestliže jsem si kdykoliv v minulosti myslela, že jsem ve stresu, tak jsem teda ve stresu nebyla ani náhodou. To bylo jen takový šolíchání. Stres je, když se ve tři ráno probudíte, nevíte kdo jste ani kde jste, opřete se o postel, začnete odříkávat frázový slovesa a teprve po třech minutách vám dojde, co to děláte za pí...py píp. No co, aspoň mám trénink na zkouškový na vejšku.
Z již zmíněných důvodů dneska Zubr navštívil Prahu. Před zkouškou strávil půl dne v nákupním centru (a koupil si džíny). A poté během speakingu tvrdil, že nechápe lidi, co trávěj svůj leisure time v shopping centres. Zkrátka a dobře mi hráblo. A to natolik, že jsem si právě všimla, že jsem napsala "vyjímečně" místo "výjimečně", i když tvrdím, že nechápu lidi, co jsou schopný napsat "vyjímečně".
Nechám toho. Opravím to a jdu spát. Nebo se učit English?;)