Listopad 2009

Ufufufufufff

27. listopadu 2009 v 17:55 | zubr |  všední žvásty
Dalo to práci, ale je to done. Konečně jsem vytvořila více než tři rubriky a pak do nich naházela články. Ne že by to k něčemu bylo, ale aspoň mám lepší pocit.
Minulý týden (kromě toho, že mi o víkendu hráblo, nebo možná právě proto) se mé tělo vzbouřilo a odmítlo se o svůj životní prostor dělit s chřipkou (a ještě než se někdo stihne blbě zeptat, tak NE, nebyla prasečí), takže se moje maličkost válela pěkně doma v postýlce. Za tu dobu jsem stihla skouknout dvě řady How I Met Your Mother, vrátit se do dětství a přečíst si Kopyta a Mňouka, dohrát Agenta Mlíčňáka (další návrat do dětství!), nakreslit botu a Carla Barata (třikrát), rozhodnout se, že změním číslo na mobil a pořádně se na pár lidí nas-štvat. Bohužel, změna čísla nepomůže, protože bezpečno už není asi na Xichtoknize, takže asi budu muset buď na pár měsíců zmizet po anglicku, nebo se k tomu postavit čelem a prostě... volím variantu a. Jo a taky mi už zaevidovali přihlášky na vejšky, takže už opravdu musím začít něco dělat, protože má poslední jiskřička naděje definitivně zhasla Když už se mi povedlo se přihlásit, tak tam asi fakt budu muset. Končí veškerá legrace, děti, jde se makat. Anebo koukat na HIMYM...

Blablabla

25. listopadu 2009 v 11:57 | zubr |  všední žvásty
Děti, je možný zfetovat se sirupem proti kašli s obsahem suchého břečťanového extraktu?
Je možný zlomit si loket?
Je možný zlomit si loket a nevědět o tom?
Je možný o půlnoci zahodit v záchvatu vzteku mobil někam do pokoje a bejt líná ho hledat?
Je možný, že některý lidi otravujou víc, než je zdrávo?
Je možný umřít na chřipku, když nejsem těhotná a chřipka není prasečí?
Je možný dopadnout tak, jak jsem dopadla?
Je možný opít se nesvorně?
Je možný navzájem se s bráchou urážet via Xichtokniha a pak sehrát turnaj v piškvorkách?

Je mi jasný, že normální to není. Ale možný to možná je. Ta možnost existuje. Howgh!

Já (na) to mám

20. listopadu 2009 v 12:21 | zubr |  všední žvásty
Děti, já mám řidičák! A můžu skákat radostí až do nebes, protože mi taky mimo jiné konečně zaevidovali přihlášku na ČVUT a mám doma Pratchetta, co jsem ještě nečetla a mám nového idola (Carl Barat) a večer se jdeme všichni svorně opít a... Sláva panu komisaři na výsostech a některým ex-přítelům též, halelujá!!!


Protijedoucí vozidla se vyhýbají vpravo, včas a v dostatečné míře

4. listopadu 2009 v 18:18 | zubr |  všední žvásty
...a při najíždění na obchvat nesmíme ostatní řidiče ohrozit, omezit je ale můžem. To je důležité, děti!
Frank Lloyd Wright se rozvedl a s milenkou odjel do zahraničí. Po návratu do USA si postavil dům zvaný Taliesin a žil by v něm s milenkou a dvěma dětmi šťastně až do smrti, kdyby se jednoho krásného dne jeden z jeho sluhů nezcvoknul a nezastřelil mu milenku i děti a nezapálil Taliesin. Takhle se chudák Frank musel ještě párkrát oženit a zase rozvést.
Když Gaudího přežvejkla v Barceloně tramvaj, nikdo ho nepoznal. Byl sice slavný, ale skoro nikdy nevycházel ven a nikdo nevěděl jak vypadá, kromě toho když už vylezl, tak se oblíkal jako vandrák. Takže ho odvezli do nemocnice pro chudé, kde za tři dny zemřel, a teprve po dvou tejdnech ho identifikovali a pohřbili.
Asi mi ty přijímačky začínaj trochu lízt na mozek. Je libo nakreslit židli? Za poslední tejden jsem udělala čtyři. Nebo byste radši něco v Mongeově promítání? Či STR čili speciální teorii relatiity? Ho. Ho. HO. Enjoy!!!