Září 2011

Let it snow!

18. září 2011 v 18:32 | z-z-z-zubr |  všední žvásty
Možná to bude znít divně, ale já už opravdu potřebuju, aby začala ta škola! Sice už teď vím, že mi bude stačit týden a budu ji posílat do míst, pro která je označení "horoucí pekla" přílišný eufemismus, ale nutně, opravdu NUTNĚ už potřebuju dát svému životu nějaký řád a smysl, byť by ten smysl měl (a já vím, že bude) spočívat v tom, že si budu odsouvat práci na neurčito, abych měla aspoň ty čtyři hodiny spánku. Volno mi zkrátka nedělá dobře.
Prozatím trávím dny své bídné existence tím, že ráno chodím běhat a ruším přitom důchodce při krádeži klestí z obecního lesa - je taky celkem sranda jak se jejich výraz mění z lehce vyděšeného (to když běžím první kolečko) na pobavený (to když okolo supím už popáté). Taky přitom hodně přemýšlím a v duchu si představuji imaginární rozhovory se skutečnými lidmi. Ano, přiznávám, že v 99,9% případů je v těch imaginárních rozhovorech posílám do určitých míst (viz ty horoucí pekla nahoře), ale má to dvě nesporné výhody. Zaprvé je tam pak nemusím posílat ve skutečnosti a zadruhé přitom zapomínám myslet na to, že běžím a že mě bolí nohy a že je to sakra do kopce a občas zapomenu i dýchat, což ale špatně dopadá. A jak jsem nas..štvaná, tak běžím mnohem rychleji.
Kromě běhání nedělám asi nic pořádného kromě nekonečného hraní Fourty Thieves (taková nechutně návyková verze Solitaire) a čtení knížek o umělcích, všeumělcích a neumětelích. Až se naučím pořádně německy, přečtu si Hundertwasserův Manifest svatého lejna a budu do svých domů zakomponovávat humusové toalety a budu si šít vlastní oboustranné oblečení a potom sepíšu svůj vlastní manifest a budu ho po jeho vzoru recitovat nahá, nejdřív si ale musím taky vypěstovat ten fešácký plnovous a to mi nějakou chvilku zabere.
Taky ještě hraju Mafii II. Dneska jsem coby hlavní hrdina Mafie II zabila hlavního hrdinu Mafie I a mám z toho lehkou schízu, ale není to nic, co by nespravilo pár automobilových honiček a rozstřílených chlápků se samopaly. Hraju hlavně v noci, protože tělo odmítá přijmout fakt, že 8 hodin spánku by mělo být v normě a odmítá spát déle jak 6 a v noci se svévolně vzbouzí. Asi ho reklamuju.
A jako obvykle na mě přišla klasická podzimní vánoční nálada. Bývaly doby, kdy se ta mrcha objevila třeba až v listopadu, poslední roky chodí ale čím dál dřív, takže teď ujíždím na amerických vánočních koledách a těším se na sníh a na vánoční stromeček. Až doopravdy přijdou Vánoce, tak budu mít těch bílejch s*aček plný zuby, při poslechu vánočních koled mi budou samovolně skřípat zuby a budu chtít ty odporný svátky konzumu zrušit a zadupat do země.
Sečteno a podtrženo: já nepotřebuju dovolenou! Já potřebuju práci! A spoustu práce! A hlavně rychle!